802795-001
HP Nvidia Quadro M6000 12GB PCIe 1x DVI 4x DP
1 Product
€699,00
HP NVIDIA Quadro M6000 12GB PCie GDDR5 - Refurbished
CUDA Cores: 3072
GPU Memory: 12GB
Max Power Consumption: 250W
Display Connectors: 4x DP 1.2 + DVI-I DL
Garantie: 12 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: 0031478-206973
[email protected]
[email protected]
1 Product
802795-001
Refurbished
| Merk : | HP NVIDIA |
| Model : | Quadro M6000 |
| Video uit : | 4x DisplayPort, DVI-i |
| Resolutie : | 4096x2160 (Cinema 4K) |
| Videochip : | M6000 |
| Videochip generatie : | Quadro |
| Videochip merk : | Nvidia |
| Geheugengrootte : | 12 GB |
| Geheugen Type : | GDDR5 |
| Geheugensnelheid : | 6,612GHz |
| Geheugen Busbreedte : | 384 Bit |
| Card Interface : | PCI Express 3.0 x16 |
| Vermogen (watt) : | 250 W |
| Breedte : | 112.2 mm |
| Lengte : | 266.5 mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0889296090304 |
