260072
HP Nvidia Quadro K600 1GB
3 Producten op voorraad
HP Nvidia Quadro K600 1GB PCIe 1xDVI 1xDP
Garantie 12 maanden
Hp Desktop
Tel: 0478-206973
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
3 Producten op voorraad
260072
Refurbished
De NVIDIA Quadro K600 grafische kaart is een laag-model PCI Express grafische add-inkaart, die gebaseerd is op de nieuwe NVIDIA Kepler-architectuur GPU (graphics processing unit). De Quadro K600 grafische kaart is ideaal voor instapniveau professionele CAD-, M&E- en visualisatie-applicaties.
Uitgebreide ISV-certificeringen voor professionele omgevingen
Door zijn lage model met ultra-efficiënt 41-Watt maximumvermogen kan de Quadro K600 worden gebruikt in tal van small form factor en volle-hoogte werkstationbehuizingen
1 GB snel DDR3-geheugen
| Merk : | HP Nvidia |
| Model : | Quadro K600 |
| Video uit : | DisplayPort, DVI-I |
| Resolutie : | 3840x2160 (Ultra-HD) |
| Videochip : | K600 |
| Videochip generatie : | Quadro |
| Videochip merk : | Nvidia |
| Geheugengrootte : | 1GB |
| Geheugen Type : | GDDR3 |
| Geheugensnelheid : | 891MHz |
| Geheugen Busbreedte : | 128 bit |
| Card Interface : | PCI-e 2.0 x16 |
| Vermogen (watt) : | 41W |
| Breedte : | 69,37mm |
| Lengte : | 160,02mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0736397030541 |
