818868-001
HP Nvidia Quadro M5000 8GB GPU Module
Geen Voorraad
€595,00
HP NVIDIA Quadro M5000 8GB GPU GDDR5 - Refurbished
CUDA Cores: 2048
GPU Memory: 8GB
Max Power Consumption: 150W
Display Connectors: 4x DP 1.2 + DVI-I D
Garantie: 12 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: 0031478-206973
[email protected]
[email protected]
818868-001
Refurbished
| Merk : | HP NVIDIA |
| Model : | Quadro M5000 |
| Video uit : | 4x DisplayPort, DVI-D |
| Resolutie : | 4096x2160 (Cinema 4K) |
| Videochip : | M5000 |
| Videochip generatie : | Quadro |
| Videochip merk : | Nvidia |
| Geheugengrootte : | 8 GB |
| Geheugen Type : | GDDR5 |
| Geheugensnelheid : | 6,6GHz |
| Geheugen Busbreedte : | 256 Bit |
| Card Interface : | PCI Express 3.0 x16 |
| Vermogen (watt) : | 150 W |
| Breedte : | 111.76 mm |
| Lengte : | 266.7 mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0889296695899 |
