4KW76EA
HP Elitedesk 800 G4 MT, Intel Core I5-8500 3.00GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win 11 Pro
2 Producten op voorraad
€399,00
HP Elitedesk 800 G4 MT
Processor: Intel Core I5-8500 3.00GHz
Geheugen: 8GB DDR4
Opslag: 256GB SSD
Optical: DVD
OS: WIN 11 PRO
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
2 Producten op voorraad
4KW76EA
Refurbished
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Elitedesk 800 G4 MT |
| Processor : | Intel Core I5-8500 3.00GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 6 |
| Klokfrequentie : | 3,00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4,10 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 256GB SSD |
| Optische drive : | DVD+/- RW |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | 2x DisplayPort |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 4x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A, 4x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A, USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-c |
| Hoogte : | 308mm |
| Breedte : | 100mm |
| Diepte : | 338mm |
| Gewicht : | 9,3 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0193015022157, 0193015022829, |
