4CZ56EA
HP ProDesk 400 G5 MT, Intel Core I5-8500 3,00 GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win 11 Pro
4 Producten op voorraad
€395,00
HP ProDesk 400 G5 MT
Processor:Intel Core I5-8500 3,00 GHz,
Geheugen: 8GB DDR3
Opslag: 240GB SSD
Optical: DVD
OS: WIN 11 PRO
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
4 Producten op voorraad
4CZ56EA
Refurbished
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP ProDesk 400 G5 MT |
| Processor : | Intel Core I5-8500 3,00 GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 6 |
| Klokfrequentie : | 3,00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4,10 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 256GB SSD SATA |
| Video uit : | DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 4x USB 2.0 type-A, 4x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Hoogte : | 338mm |
| Breedte : | 170mm |
| Lengte : | 274mm |
| Gewicht : | 5,47kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0192545986359, 0192545986939 |
