7ZX19EA
HP EliteDesk 800 G5 SFF Intel i5-9500 3.00 GHz, 8GB DDR4, 240GB SSD, Win 11 Pro
€395,00
HP EliteDesk 800 G5 SFF
Processor: Intel i5-9500 3.00 GHz
Geheugen: 8GB DDR4
Opslag: 256GB M2 SSD
OS: Win 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
7ZX19EA
Refurbished
De HP EliteDesk 800 SFF, die ontwikkeld is voor bedrijven, is een van de veiligste pc's met enorme uitbreidbaarheid zoals vereist door de werknemers van vandaag, in een stijlvol ontworpen behuizing voor de moderne werkomgeving.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP EliteDesk 800 G5 SFF |
| Processor : | Intel® Core™ i5-9500 |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 6 |
| Klokfrequentie : | 3,00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4.40 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 256GB M2 SSD |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | 2x DisplayPort |
| Besturingssysteem : | Win 11 Pro |
| Hoogte : | 308mm |
| Breedte : | 100mm |
| Diepte : | 338mm |
| Gewicht : | 6,13kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0194441246483, 0194441246568 |
