HP Z8 G4 2x Xeon Gold 18C 6154 3.0GHz, 64GB (4x16GB), 1TB Z-Turbo M.2 NVME + 6TB, Quadro RTX 4000 , Win10 Pro Mar Com
53 Producten op voorraad
€3.650,00
HP Z8 G4 Workstation
Processor: 2x Xeon Gold 18C 6154 3.0GHz
RAM: 128GB DDR4
SSD: 1TB Z-Turbo M.2
HDD: 6TB HDD SATA, DVDRW
Videokaart: Quadro P4000 8GB
OS: Windows 11 Pro
Garantie:36 maanden
Waarom kiezen voor een HP Z Serie Workstation?
-Eenvoudige configuratie
-Betrouwbaar
-Snel leverbaar
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
53 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
Kies voor pure kracht als u op zoek bent naar nieuwe mogelijkheden. Als u een workstation zoekt met de capaciteit om complexe simulaties uit te voeren, geavanceerde Machine Learning-algoritmes en grote hoeveelheden data te verwerken, stelt de HP Z8 niet teleur.
Extreme kracht
Voer 3D-simulaties uit en bewerk 8K-video's in realtime met maximaal 56 cores en tot 1,5 TB aan supersnel geheugen. Gecertificeerd voor professionele software, zoals ANSYS of After Effects, zodat u in minder tijd beter werk kunt leveren.
Toonaangevend ontwerp en ongeëvenaard weinig geluid
De Z8 is aan de binnen- én buitenkant een technisch wonder. Via de moderne buitenkant kunt u zonder gereedschap de nette, modulaire binnenkant bekijken. Dankzij de strategisch geplaatste ventilatieopeningen en kanalen in het systeem wordt de luchtstroom geoptimaliseerd voor een ultrastil resultaat.
De veiligste workstations van HP
Elke Z8 bevat standaard geavanceerde beveiligingsfuncties. U kunt ervan op aan dat uw apparaat, identiteit en data veilig blijven met beveiligingssoftware zoals HP Client Security Suite Gen3[3] en HP Sure Start Gen3[8], het allereerste BIOS met zelfherstel en inbraakdetectie op de markt.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Z8 G4 WORKSTATION |
| Processor : | 2x (DUAL) Intel Xeon Gold 6134 Processor Total Cores 18 , Total Threads 32 Max Turbo Frequency 3.70Ghz Cache 24.75Mb |
| Aantal cores : | 16 (8x2) |
| Threads : | 32 (16x2) |
| Klokfrequentie : | 3,00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3,70 GHz |
| Interne geheugen : | 24 x ddr4 slot , Maximum internal 1.5TB Size (4x16Gb) 64GB Speed 2666Mhz Type DDR4 ECC REG |
| Opslag : | 1TB Z-Turbo M.2 NVME SSD + 6TB HDD SATA 3.5” |
| Videokaart : | Quadro RTX 4000, GPU Memory 8 GB GDDR6, Memory Interface 256-bit, NVIDIA CUDA® Cores 2304, Power Consumption Total board power: 160 W, Max Simultaneous Displays 4x 3840x2160 @ 120 Hz, OpenGL 4.66, DirectX 12.05, Vulkan 1.16, |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 8x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-c |
| Audio-Uitgangen : | 1 audio-in; 1 audio-out |
| Socket : | FCLGA3647 |
| Cache : | 24.75 MB L3 Cache |
| Videochip : | Nvidia Quadro |
| Vermogen (watt) : | 1125W , 15A , 90% Efficient wide - ranging Graphics Card Pin 8 pin + 2x6 pin PFC Type Active |
| Hoogte : | 44.45 cm |
| Breedte : | 21.59 cm |
| Lengte : | 55.12 cm |
| Gewicht : | Minimum 22.4 kg - Maximum 31.7 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0196548145089 |
