HP Elitedesk 800 G2 SFF i5 6500 3.20GHz 8GB 1TB SSHD
164 Producten op voorraad
€339,00
HP Elitedesk 800 G2 SFF
Processor: i5-6500 3.20GHz
Geheugen: 8GB DDR3
Opslag: 1TB SSHD
Optical: DVD/RW
OS: WIN 10 pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
164 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
De krachtige HP EliteDesk 800 G2 SFF is de meest uitbreidbare pc van HP met maximale productiviteit, toonaangevende betrouwbaarheid, beheer en unieke oplossingen.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | Elitedesk 800 G2 SFF |
| Processor : | i5 6500 3.20GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 4 |
| Klokfrequentie : | 3.20 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3.60 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 512GB SSD |
| Optische drive : | DVD+/- RW |
| Videokaart : | Intel HD Graphics |
| Video uit : | 2x DisplayPort, VGA (D-Sub), Wireless Display (WiDi) |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 2x USB 2.0, 8x USB 3.0 |
| Audio-Uitgangen : | Analoog (3,5mm) |
| Hoogte : | 337mm |
| Breedte : | 100mm |
| Diepte : | 381mm |
| Gewicht : | 7,6kg |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | 0889894588654 |
