HP EliteBook 840 G3 i5-6200U 2,3 GHz, 8GB DDR4, 240GB SSD,14.1 Inch, Qwerty, Win 10 Pro
215 Producten op voorraad
HP EliteBook 840 G3
Processor: i5-6200U 2.30GHz
Geheugen: 8GB DDR4
Harde Schijf: 240GB SSD / No Optical
Beeldscherm: 14,1'' Led HD
Grafische kaart: Intel Graphics HD
OS: Win 10 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
215 Producten op voorraad
Refurbished
HP EliteBook 840 G3 Notebook PC (ENERGY STAR)
Marketingtekst HP EliteBook 840 G3 i5-6200U 2,3 GHz 14" 1920 x 1080 ixels Zilver.Werknemers kunnen nu op weg met een professionele reisgenoot. Met de toonaangevende HP EliteBook 840 G3 Ultrabook™1 bent u op en buiten kantoor even productief. U werkt betrouwbaar dankzij beproefde enterprisetechnologie en enterprisebeveiliging, -prestaties en -beheer die in al uw bedrijfsbehoeften voorzien
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | EliteBook 840 G3 |
| Processor : | i5-6200U 2,3 GHz |
| Aantal cores : | 2 |
| Threads : | 4 |
| Klokfrequentie : | 2.30 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 2.80 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR3 |
| Opslag : | 500GB SATA |
| Optische drive : | No Optical |
| Videokaart : | 14,1'' Led HD / Intel Graphics HD |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | DisplayPort, VGA (D-Sub), Wireless Display (WiDi) |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Gigabit / JA |
| Aansluitingen : | 2x USB 3.0, USB 3.1 (Gen1, 5Gb/s) |
| Verbinding (Bluetooth) : | Bluetooth 4.2 |
| Webcam : | JA |
| Toesenbordindeling : | US Intl Qwerty |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | 0889899051900 |
