T1P51AW
HP EliteDesk 800 G2 MT Intel Core I7-6700 3,40GHz, 8GB DDR4, 240GB SSD New, DVD, Win 10 Pro
3 Producten op voorraad
€299,00
HP EliteDesk 800 G2 MT
Processor: Intel Core I7-6700 3,40GHz
Geheugen: 8GB DDR3
Opslag: 240GB SSD
Optical: DVD
OS: WIN 10 PRO
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
HP Desktop
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
3 Producten op voorraad
T1P51AW
Refurbished
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP EliteDesk 800 G2 MT |
| Processor : | Intel Core I7-6700 3,40GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 8 |
| Klokfrequentie : | 3,40GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4,00GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR3 |
| Opslag : | 240GB SSD |
| Optische drive : | DVD+/- RW |
| Videokaart : | Intel HD Graphics |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | 2x DisplayPort, VGA (D-Sub), Wireless Display (WiDi) |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 2x USB 2.0 type-A, 8x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Hoogte : | 389mm |
| Breedte : | 170mm |
| Diepte : | 425,4mm |
| Gewicht : | 9,43kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0889894525932 |
