HP ProDesk 600 G1 SFF i5-4570 3,2GHz, 8GB DDR3, 240GB SSD, Win 10 Pro, Ref 2 jaar garantie
152 Producten op voorraad
€195,00
HP ProDesk 600 G1 SFF
Processor: 4th Gen i5-4570 3,2GHz
Geheugen: 8GB DDR3
Opslag: 240GB SSD
Optical: DVD
OS: WIN 10 PRO 64Bit
Garantie: 36 maanden
Wanneer het product niet op voorraad is, kan de levertijd van 7-14 dagen duren.
Hp Desktop
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
152 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP ProDesk 600 G1 SFF |
| Processor : | Intel Core i5-4570 3,2GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 4 |
| Klokfrequentie : | 3,20 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3,60 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR3 |
| Opslag : | 240GB SSD SATA |
| Video uit : | 2x DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Aansluitingen : | 6x USB 2.0, 4x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) |
| Hoogte : | 100 mm |
| Breedte : | 338 mm |
| Diepte : | 379 mm |
| Gewicht : | 7,6 kg |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | EAN 0888182161975 |
