€399,00
H5T94ET
Refurbished
1 op voorraad op voorraad
Waarschuwing: Laatste items op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
HP ProOne 600 G1 All-in-One i3-4130 3.40 GHz
Beeldcherm: 21.5 Inch FULL HD
Geheugen: 8GB DDR3
Interne HDD: 240GB SSD
OS: Windows 10 PRO
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
| Merk | HP Hewlett-Packard |
| Model | HP ProOne 600 G1 All-in-One |
| Processor | Intel Core i3-4130 3.40 GHz |
| Aantal cores | 2 |
| Threads | 4 |
| Klokfrequentie | 3,40 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie | 3,40 GHz |
| Interne geheugen | 8GB DDR3 |
| Opslag | 240GB SSD SATA |
| Video uit | DisplayPort, Wireless Display (WiDi) |
| Besturingssysteem | Win 10 Pro |
| Internet/Wifi | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen | 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) |
| Schermdiagonaal | 21,5" |
| Garantie | 24 maanden |
| EAN | 0887758996614 |
Accessoires
30 products in category: